Blogi

Filtreeri postitusi

Miks on vaja õppida ennast tundma?

Olen see, kes ma olen. Miks peaks enese tundmaõppimisele rõhku pöörama või eraldi aega pühendama? Niigi ju on kiire ja töö tahab tegemist ning elu elamist. Eneseanalüüs toimub niigi ju pidevalt. Alljärgnevalt jutuke sellest, kuidas on nutikas veelgi teadlikumalt eneseteadlikkuse tõstmisega tegeleda ja millist kasu see toob.


Loe lisaks

Kool on läbi. Aga kuhu edasi? Karjäärinõustamine aitab leida rada.

Kooli saab peagi läbi? ..aga mida või kuidas edasi? Kuidas leida endale sobivat eriala? Millisesse kooli edasi minna? Mida teha siis, kui üldse ei tea, mida edasi õppida tahaks? Kuidas leida oma rada? Millist karjääri soovin endale luua?  Need küsimused ringlevad ilmselt paljude noorte peas.  
Loe lisaks

Job Craftingu võlud

Väga suure osa oma ajast me veedame tööd tehes. Seetõttu mõjutavad tööga seotud teemad palju meie elu ka tervikuna. Väga tore on, kui selle suure osa oma igast päevast, mil me veedame tööl, saab tunda ennast kasulikuna, tegusana, täis energiat ja rõõmu. Olles motiveeritud ja kogedes mõnusat kulgemise tunnet, kus töö pakub parajalt väljakutseid kuid ei ole liiga pingeline, on töö koht, kuhu tahad minna ning kus tahad olla ja teha. Eriti hea on, kui saad teha midagi, mis pakub tõesti huvi, mida pead oluliseks, kus saab rakendada enda loomuomaseid tugevusi ning omandatud teadmisi ja oskusi.

Loe lisaks

Arhiiv